Destiny 2 ve Dungeons & Dragons Evrenleri Gelecek Hafta Kesişiyor

Bungie, Wizards of the Coast’un Dungeons & Dragons (D&D) serisiyle yeni bir Destiny 2 işbirliği yaptığını duyurdu. D&D’nin 50. yıldönümünü şerefine The Final Shape genişlemesinin de yayınlanacağı 4 Haziran tarihinden itibaren Destiny 2 oyuncuları, Eververse mağazasında Faerûn’dan ilham alan üç görünüm bulacak. Bunlar; Titanlar için Altın Ejderha temalı Apex Draconic seti, Warlocklar için Mind Flayers temalı Flayer’s Dominion seti ve Avcılar için Displacer Beast’s temalı Spectral Displacer seti olacak.

Satın alınabilecek ek kozmetik ürünler arasında bir Queen of Dragons gemisi, Owlbear Chariot ve Eye Tyrant Ghost Shell ile birlikte gelen Maceracı Paketi Paketi yer alıyor. Ek olarak, Bigby’nin Yumruğu Bitiricisi ve her kullanıldığında rastgele olarak atılacak bir Doğal 20 İfadesi de var. Oyun dışında Bungie Mağazası ayrıca D&D evrenindeki meşhur yüzen bakış canavarından ilham alan bir Eye Tyrant Beholder Ghost Shell vinil figürü de sunacak.

Oyunun bir sonraki genişleme paketi ile mevcut hikayenin nihayet sona ereceği de hatırlatalım ediliyor. Muhafızlar, Tanık’ın tüm gerçekliği çarpık tasarımının kabus gibi bir şekline dönüştürmesini engellemek için Gezgin’e destansı bir hesaplaşmaya girecek. Oyuncular Vanguard ve Cayde-6’ya katılarak Pale Heart’ta yolculuk yapacak ve Witness’ın ordusuyla mücadele edecek. Muhafızlar yeni düşmanlarla savaşacak, gerçeküstü manzaralardan geçecek ve Işık ile Karanlığı harmanlayan Prizmatik güçleri kullanacak.

The Final Shape’in bu hafta başındaki bir lansman fragmanı da yayınlanmıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x